לצפייה מיטבית - לחץ/י כאן

לוגו עירונט
רה"ע בא לברך התושבים הנוצריים בכנסיות
 

26.12.2013

כוחות מתוגברים של משטרה ועירייה לקראת הסילבסטר
מאות שוטרים, פקחים, סיירים ומתנדבים יאבטחו את החוגגים בליל הסילבסטר ויסייעו בשמירה על הסדר הציבורי. כמדי שנה יערכו כוחות השיטור, ההצלה והעירייה בחפ"ק משותף שיוקם בקרבת מוקדי החגיגות כאשר דגש מיוחד יושם על שמירת הסדר הציבורי, מניעת וונדליזם ואכיפת החוק האוסר על מכירת אלכוהול לקטינים.

עיריית חיפה תעמיד לרשות המשטרה את כל האמצעים העומדים לרשותה לרבות רכבי פיקוד וניידות השיטור העירוני על מנת לאפשר לחוגגים לחגוג בביטחון.

מאות נשיפונים יחולקו בליל הסילבסטר לאורך צירי הבילוי המרכזיים בחיפה ובהם ציר מוריה, העיר התחתית, שדרות בן גוריון וציר אח"י אילת. הנשיפונים יחולקו ביוזמת הרשות העירונית למלחמה בסמים ואלכוהול, המטה העירוני לבטיחות בדרכים ופרויקט עיר ללא אלימות בראשותה של סגנית ראש העיר יוליה שטריים שאף תתלווה לאנשי המטה.

לקראת ליל הסילבסטר נפגשו נציגי המשטרה, המטה לבטיחות בדרכים והרשות למלחמה בסמים ואלכוהול עם בעלי הפאבים אשר התבקשו להגביר את המודעות לסכנה הקיימת בנהיגה תחת השפעת אלכוהול ולקחת חלק ביוזמה שנועדה להציל חיים. בעלי פאבים שנענו ליוזמה יצוידו בנשיפונים ובתחתיות לכוסות בירה עליהם כתוב אם שותים לא נוהגים.

לסיורים שיערכו בליל הסילבסטר יצטרפו כל השותפים לפרויקט "עיר ללא אלימות" על מנת להגביר את המודעות גם בקרב הציבור הבוגר לסכנה הקיימת בשתייה לא מבוקרת ולהבטיח כי הבילוי יסתיים כאשר החוגגים יחזרו לביתם בשלום.

בערב השנה האזרחית – ליל הסילבסטר יקיימו עובדי הרשות למלחמה בסמים ואלכוהול, ואנשי סיירת ההורים בדיקות אלכוהול בזירות הבילוי. בני נוער שיזוהו ככאלו הנמצאים בסיכון יועברו לטיפול מחלקת הרווחה.


* צילומי ארכיון

הלחץ של יהב הצליח - הובטח התקציב למיגון בית החולים רמב''ם
נוכח עיכוב התשלום האחרון של עשרות מיליוני שקלים שמשרד האוצר סרב להעביר , אשר נדרש להשלמת מבנה ביה"ח התת-קרקעי המיועד לשמש את כל תושבי הצפון בעת חירום, קיימו לפני מספר שבועות, ראש העיר ומנהל רמב"ם, פרופ' רפי ביאר מסיבת עיתונאים .

"בית החולים התת-קרקעי הוא אינטרס של כל תושב באזור חיפה והצפון", אמר אז יהב "כשזה מגיע לפריפריה אז אין כסף. אם יהיה צורך נעמיס תושבים על אוטובוסים וניסע להפגין בירושלים".

ערב הדיון בוועדה לביקורת המדינה בעניין עיכוב התקציב למיגון המרכז הרפואי רמב"ם בחיפה, הבטיחה שרת הבריאות יעל גרמן – כי 40 מיליון ₪ התקציב למיגון יועבר עוד לפני תום השנה הלועזית, כלומר בשבוע הקרוב. יו"ר הועדה ח"כ אמנון כהן (ש"ס), אמר כי "במקום להקים ועדת-חקירה ולחפש אשמים לאחר מעשה – חובה לדאוג מראש ליכולת פעולה בשעת חירום, ולמגן מפני טילים בית חולים הנמצא בסכנת תקיפה מהחיזבאללה. סופת השלגים והשריפה בכרמל הוכיחו, שהיערכות נכונה מראש – מונעת אסונות ותקלות".

בהמשך לבקשת ראש עירית חיפה יונה יהב והנהלת המרכז הרפואי רמב"ם, לדיון בוועדה לביקורת המדינה בכנסת, שכותרתו 'הפקרת תושבי הצפון ללא מערך רפואי לשעת חירום'. בפנייתו ליו"ר הועדה, כתב ראש עירית חיפה כי "בשעה שכולם מסכימים כי המתקפה הבאה על ישראל, תהיה באמצעות מטח טילים על העורף, ועל אף שכל הגורמים המקצועיים מסכימים על הצורך בבניית בית-חולים שיכיל 2,000 מיטות, מעכבת ממשלת ישראל את בנייתו של בי"ח ממוגן לשעת חירום".

יהב ציין כי בניית בית החולים הממוגן כבר נמצאת לקראת סיום, בעיקר מכספי תרומות, וחלק הממשלה בתקציב הוא החסר להשלמת המבנה. בעקבות הבטחת השרה גרמן להעברת התקציב, פנה ראש עיריית חיפה לח"כ אמנון כהן וביקשו לבטל את הישיבה.

* צילומי ארכיון

מצדיעים לפנינה בלייר ולמכרם ח'ורי
ראש העיר חיפה יונה יהב, ערך קבלת פנים חגיגית לחתן פרס ישראל לתיאטרון - השחקן והבמאי מכרם ח'ורי, חתן פרס אופיר לשחקן הראשי הטוב ביותר לשנת 2013 ולפנינה בלייר - מנהלת פסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפה, שנבחרה לאחת מבין 100 האנשים המשפיעים ביותר על התרבות הישראלית .

במהלך השנים מינפה בלייר את הפסטיבל שהפך מאירוע מקומי לפסטיבל בינלאומי חשוב ובעל מוניטין בענף הקולנוע העולמי. הפסטיבל שנחשב כיום לאחד האירועים המשפיעים על תעשיית הקולנוע נבחר ע"י המגזין היוקרתי "וראייטי" לאחד מ – 50 פסטיבלי הסרטים שאסור להחמיץ.

בדבריו למכרם ח'ורי אמר יהב, כי הצלחתו פורצת הגבולות מביאה גאווה אישית לכל תושבי חיפה. בכישרונו יוצא הדופן ובדרכו הצנועה פרץ ח'ורי דרך עבור שחקנים ערבים בתקופה בה רבים היססו לפנות לעולם המשחק.

במהלך השנים זכה מכרם ח'ורי בשורה ארוכה של פרסים בתחום הקולנוע ובכלל זה בפרס ישראל לתיאטרון, פרס עיריית תל אביב, "פרס כינור דוד" ולאחרונה בפרס אופיר לשנת 2013 בקטגוריית השחקן הטוב ביותר על הסרט "הבן של אלוהים" בבימויים של ארז תדמור וגיא נתיב.

מכרם ח'ורי, הודה לראש העיר על קבלת הפנים ואמר כי הוא גאה להיות חיפאי. "במהלך השנים בקרתי במדינות רבות בכל רחבי העולם ומהר מאוד הבנתי שלכל מדינה הבעיות שלה. כי אין כמו "הבית" ועבורי חיפה היא הבית. למדתי להעריך את העיר הזו כמופת וכמודל לחיים משותפים. גם כאן ישנם מתיחויות אלא שכאן בחיפה שני הצדדים נלחמים בהם ומוקיעים כל תופעה של גזענות וחוסר אנושיות".

בקבלת הפנים השתתפו בין היתר: בני משפחת ח'ורי ובני משפחת בלייר, סגני ראש העיר חדווה אלמוג וד"ר סוהיל אסעד, חבר מועצת העיר ויו"ר דירקטוריון תיאטרון חיפה וחבר מועצת העיר ישראל סביון, יו"ר דירקטוריון אתו"ס היוצא נסים שרם, והיו"ר הנכנס חבר המועצה דני נישליס, המנהל האמנותי של תיאטרון חיפה משה נאור ומזכירת העיר ברכה סלע.

"גוף ונפש על הבר" - כל הכרטיסים נמכרו !!!

עם הצלחה לא מתווכחים - ציבור המתעניינים מצביע ברגליים. סטודנטים, מרצים ומתעניינים גילו את סדרות "....על הבר" המשלבות טעימה מתחומים שונים המוגשים ע"י מרצים מהאקדמיה, אמנים מתחומים שונים וסופרים ונוהרים בלילות אלה אל הבארים והפאבים בהם מתקיימות ההרצאות. כך היה ב"ספרות על הבר" "מדע על הבר" ועוד.

הצלחה בלתי רגילה נרשמה גם אמש לזכות מנהלת עירתחתית אשר בשיתוף עם המרכז הקליני הבין-תחומי, הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות אוניברסיטת חיפה הפיקו סדרת הרצאות בפאבים נבחרים בעיר התחתית. הפאבים היו מלאים – "סולד-אאוט" !!

בין המרצים היו ד"ר קרן אור חן שהרצתה בנושא "קבלת החלטות בצמתים בחיים" , ד"ר מריאנה גייטיני שהרצתה על פרויד והמטופלות הראשונות של הפסיכואנליזה , פרופ' רבקה יהב שהרצתה בנושא "מציאות ופנטזיה בחיי האהבה " , גב' מילכה לאון בנושא "מה אומרת עלי התנועה שלי" , ד"ר סוניה לצטר-פאו "של מי החיים האלה לעזאזל? החופש לחיות לפי בחירותיך" וד"ר עירית מאיר שהרצתה בנושא : "מסימנים לשפת סימנים: איך נוצרה והתפתחה שפת הסימנים הישראלית?"


"הסינים באים" - לעובדי עיריות בסין יוצעו טיול ונופש מוזל בחיפה
חיפה כבר מזמן נחשבת בישראל כ"עיר הסינית ביותר" זאת בעקבות מספר שיתופי פעולה במגוון רחב של תחומים, כגון חתימת ברית ערים תאומות וקשר כלכלי המתבטא בכנסים וחילופי משלחות אנשי עסקים, מסחר בלתי פוסק, ועוד. גם הפסל שהוצב בחזית אצטדיון סמי עופר נוצר על ידי פסל סיני שם יוצר ויובא במיוחד לאצטדיון סמי עופר.

לאחרונה התקיים זו הפעם השנייה ברציפות כנס מסחרי-כלכלי בהשתתפות מנהלי 150 חברות סיניות אשר הגיעו "לדוג" בחיפה עסקאות ושיתופי פעולה במיוחד בתחומי ההיי-טק.

כעת נוצר גם הקשר התיירותי. מנכ"ל העירייה שמואל גנץ סיכם עם סגני ראשי הערים שביקרו בחיפה, כי ה"טיול השנתי " של וועדי העובדים של העיריות התאומות שבסין יהיה לחיפה.

בסין חלק גדול מהעובדים מוגדר "עובד מדינה ועירייה" וכמות עובדי שלושת עיריות הענק האלה מסתכמים במאות אלפי אנשים. ראשי וועדי העובדים והעיריות הסיניות יציעו לעובדיהם לרכוש חבילת תיירות מוזלת ומאורגנת שבמרכזה תהיה העיר חיפה, כבר במהלך 2014.

לאור זאת יאיצו בחיפה את התכניות לבניית 45 בתי המלון הנבנים כיום בעיר שאמורים להוסיף 2,300 חדרים ל – 1,700 הקיימים.

* צילומי ארכיון

קו מאסף חדש ישפר את מערכת הניקוז בשכונת נווה דויד
נחל עמיק הינו נחל אכזב היורד ממרכז הכרמל מדרום לדרך הים ונשפך לים מצפון למלון הדירות "מרידיאן" . שמו של ואדי עמיק ניתן לו מכיוון שהוא יורד "עמוק" מתחת לשכונות שמעליו: כרמל מערבי וכבאביר. בנחל שביל מטילים אשר מתחיל בחורשה בקצה שדרות הצבי, ומוליך בחורש מוצל בגדה הדרומית, ולצד פריחה עונתית בגדה הצפונית של הנחל. בין הפרחים ניתן לראות לפחות שבעה מיני פרפרים שחיים בוואדי. בוואדי גם מגוון צמחיה, יונקים וציפורי שיר.


במהלך ההליכה נפתח הנוף ואנו רואים לפנינו את הים: במבט אחד אנו רואים ואדי, הר, ים ועיר שמשתלבים ביחד ליצור את המראה הייחודי של חיפה.

הנחל זורם מס' פעמים בשנה ובניית שכונת רמת הנשיא חייבה את הסטת אפיק הנחל כדי שלא "יציף" את השכונה. בעבר זרם הנחל במסלול החוצה את רמת הנשיא ולאורך הרחובות אסתר המלכה המלך שלמה המלך דוד וחזקיהו המלך וכשהיה הזרם חזק במיוחד בהמשך לשיטפונות (מדי כמה שנים) היה גורם להצפת בתים לאורך הרחובות הנ"ל.

במסגרת בנית שכונת רמת הנשיא ושיפוץ ושדרוג תשתיות בשכונת נווה דוד מניחים בימים אלה כחלק מתוכנית העבודה הרב שנתית, קו מאסף גדול ממדים ממוצא הנחל ברח' אסתר המלכה ועד לגן הבנים, זאת כדי לנתב את המי הגשמים מנחל עמיק ומשכונת רמת הנשיא מערבה לכיוון הים. עלות הפרויקט כ – 2.5 מיליון ₪ והוא יימשך מספר חודשים.

מומחי "פוסט טראומה" מחיפה יסייעו לילדים בבוסניה
נשיא מדינת בוסניה-הרציגובינה, מר נבוסיה רדמאנוביץ' שהה בחיפה וקיים פגישה עם ראש עיריית חיפה יונה יהב. נשיא בוסניה - הרציגובנה הגיע מלווה עם משלחת יועצים בכירה מארצו. בעוד כמספר חודשים יגיע תורו ברוטציה להיות ראש החץ בהנהגת המדינה שמונהגת ע"י שלושה נשיאים בפועל, הקרואטי, הבוסני והסרפסקי.

נציין שהנשיא רדמאנוביץ' הוא מתומכיה הגדולים של ישראל ו"חסם בגופו" את הצטרפותה של הרשות הפלסטינים כגורם רשמי כמועצת האו"ם לפני כשנתיים.

נשיא בוסניה הרציגובינה, מר רדמאנוביץ', סיפר במהלך פגישת העבודה על מצבה של מדינתו בעשרים שנה האחרונות לאחר המלחמה העקובה מדם שהתרחשה בבלקן ועל "פצעי הפוסט טראומה" המתרחשים בארצו.

הנשיא שמע ארוכות מפי פרופ' רבקה יהב חברת סגל בכירה באוניברסיטת חיפה המתמחה בעיקר בטיפול בילדים עם בעיות פוסט טראומה, על הניסיון שנצבר לאחר שנות האינתיפאדה ובדגש על שנות פוסט מלחמת לבנון השנייה. הנשיא רדמאנוביץ' ביקש מראש העיר יונה יהב לשגר אליו צוות מומחים על מנת שיקימו וועדה שתבחן נושא זה במדינתו.

ראש עיריית חיפה יונה יהב החליט לענות לבקשתו החריגה של הנשיא ועם חזרתו לבוסניה, יארגן צוות מומחים שיקים את הוועדה המקצועית.

"כעיר שהיא סמל לשלום ודו קיום ואי של שלווה באוקיאנוס של לחימה, אנו גאים להעניק כל סיוע אפשרי לילדי סרייבו ושאר בוסניה. אני מצטרף לתפילותיו של הנשיא ראדמנוביץ' שבבוסניה יתרגלו את השלום השורר בעיר חיפה". בהמשך ביקורו, נפגש הנשיא הבוסני גם עם נשיא המדינה שמעון פרס.

http://www.haifa.muni.il
פרס לפרופ' יונינה אלדר מהפקולטה להנדסת חשמל בטכניון
פרופסור יונינה אלדר זכתה בפרס היוקרתי של האגודה לעיבוד אותות לשנת 2013, על "תרומה עצומה לחישה דחוסה, דגימה בתדר תת ניקוויסט, אופטימיזציה קמורה ועיבוד אותות סטטיסטי."

פרופסור אלדר, ראש המעבדה לדגימה בפקולטה להנדסת חשמל בטכניון, משמשת כחברת המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג), כחברה באקדמיה הלאומית הצעירה למדעים, חברה בוועדה להנגשת ההשכלה הגבוהה לחרדים ויועצת לחברות הייטק. בנוסף היא משמשת עמית מחקר ב-MIT ופרופסור אורח באוניברסיטת סטנפורד.

פרופסור אלדר פיתחה פרדיגמה חדשה לדגימה ולעיבוד אותות בקצב נמוך, היא הצליחה להוריד את קצב הדגימה מבלי לפגוע באיכות האות ובכך לאפשר מזעור ותקשורת טובה יותר. מעבר לפיתוח התיאוריה והאלגוריתמים, היא השיגה פריצת דרך עולמית בתחום הדגימה, כשבנתה יחד עם הסטודנטים שלה וצוות הפיתוח במעבדה אבטיפוס של כרטיס אלקטרוני המאפשר דגימת אותות בפס רחב תוך שימוש בקצב דגימה נמוך במיוחד. שיטות אלה יכולות לאפשר מזעור מכשירים רבים: מטלפון חכם, דרך אולטראסאונד ועד לרדאר.

פרופסור אלדר זכתה בפרסים רבים, בהם פרס קריל להצטיינות בחקר מדעי, פרס ברונו מטעם קרן רוטשילד, פרס ויצמן למדעים מדויקים, פרס הרשל-ריץ' לחדשנות מדעית, פרס מטעם עיריית חיפה לנשים פורצות דרך ועוד.

פרויקט אורבני חדשני בואדי סאליב
יוזמה חדשה להקמת קומפלקס חדש הכולל מעונות סטודנטים, שטחי מסחר ומשרדים, חניות תת-קרקעיות וכיכר מרכזית בואדי סאליב בעיר התחתית של חיפה.

זאת בעקבות הסכמות ושיתוף פעולה של החברה הכלכלית עם רשות מקרקעי ישראל (רמ"י – לשעבר ממ"י) ועם בעלי קרקעות נוספים במתחם, בדבר הקמת מתחם אורבני משולב בעל היתכנות כלכלית.

בתכנון החדש של רובע האמנים בואדי סליב, אותו מקדמת הכלכלית חיפה באמצעות האדריכלית פנינה רוזנברג, מתוכננים כ- 4,733 מ"ר של שטח בנוי, מתוכם כ- 2,300 מ"ר שטחי מעונות עבור כ- 100 סטודנטים, כ- 1,700 מ"ר שטחי מסחר ו- 750 מ"ר שטחי משרדים. המתחם יכלול 3 קומות של חניה ועוד קומת חניה תת-קרקעית.

מהחברה הכלכלית נמסר כי במסגרת המשך פיתוח קמפוס הנמל והעיר התחתית התגבשה תוכנית לפיתוח מתחם ייחודי שיסייע לשנות את המגמה באזור זה, באזור מתבצעות השקעות בתשתיות ובמתחמים ציבוריים שישפרו את הנראות והסביבה.

הכוונה להקים קמפוס מעונות סטודנטים בעירוב שימושים עם מסחר, פנאי, בתי קפה וסדנאות יצירה לאומנים שיפיחו חיים באזור ויקנו לסטודנטים סביבה דינמית ומגוונת בבנייה חדשה ובסטנדרטים איכותיים.

מגמת חשיבה צילומית ופרסום בעירוני ג׳ - "לחשוב מחוץ לקופסא"
מגמת חשיבה צילומית ופרסום נפתחה לראשונה השנה, בתיכון עירוני ג׳. מדובר במגמה יחידה מסוגה בחיפה המשלבת, פרסום, קופירייטינג, שיווק וניתוח טקסט.

תלמידי כיתה י׳ במגמת צילום עוסקים החודש בפרויקט השנתי של משרד החינוך ״האחר הוא אני״: ייחודי, שונה, גזענות, אפקט הדומינו אלו מושגים השגורים לאחרונה בפי תלמידי עירוני ג׳ בכל מפגש סביב הפרויקט ״האחר הוא אני״.

תלמידי חשיבה צילומית ופרסום בכיתה י׳ בבית הספר עירוני ג׳, אינם עוד רק מבקרי תקשורת ותרבות הצריכה (כפי שהיה בלימודי התקשורת המסורתית). בזכות מגמת הצילום מנתחים התלמידים טקסטים וזוויות חברתיות, מיישמים חשיבה ברמות גבוהות, דרך עבודת צוות יוצרים מחאות חברתיות, כרזות וקופירייטינג כל זאת במטרה להפוך חלק מתקשורת משפיעה ומובילה בשטח.

התלמידים אינם עוד כלי למילוי הידע בדור הטכנולוגי, המורה קאריו גרינברג מובילה את התלמידים להשתמש בארגז הכלים המצוי בהם ולנתבו לעשייה משמעותית וחדשנית.

שינוי התפישה והכיוון של לימודי התקשורת בחט"ע, הינו חלק מתהליך ההתחדשות בביה"ס התיכון עירוני ג', במסגרתו התקיימו בין היתר לימודי בחירה לתלמידי כיתות ז' בתשע"ה, אחד המקצועות יקרא "קולנוע צעיר" והוא מעין מכינה ללימודי תקשורת בחט"ע.


* מעבודות התלמידים

כשהמצב נעשה קשה – ה"חומרניים" יוצאים לקניות
חשיפה לטראומה ממושכת, דוגמת ירי הטילים רב השנים על העיר שדרות, גורמת לחלק מהאנשים לצאת ל"מסע קניות" ככלי להפיג את המצוקה, כך עולה ממחקר חדש שנערך באוניברסיטת חיפה בשיתוף אוניברסיטת טמפל.

עוד נמצא כי ככל שהאדם הוא חומרני יותר, כך הוא בוחר עוד יותר לנסות להפיג את המתח במסעות קניות וברכישת חפצים יקרים ו"מנקרי עיניים". "הבעיה היא שבמקום להוריד את המצוקה והלחץ, ההתנהגות הצרכנית המוגברת של אנשים חומרניים רק הגבירה את הלחץ והמצוקה", אמר פרופ' אלי זומר מבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה, שהוביל את המחקר.

במחקר הנוכחי, אותו ערכו פרופ' זומר יחד עם ד"ר איילה רוביו מאוניברסיטת טמפל שבפילדלפיה, ביקשו החוקרים לבדוק את השפעת האיום הטראומטי, תוך התמקדות במאפיין מיוחד: רמת החומרניות של האדם. חומרנות הוגדרה כצורך של אנשים לרכוש ולהיות בעלים של מוצרים והשאלון כלל שאלות כמו, "עד כמה חשוב לי לרכוש דברים כדי להרשים אחרים", "האם קנייה של מוצרים גורמת לי הנאה" ועוד.

מהממצאים עולה כי החשיפה ללחץ הרציף מסכן החיים גרם לתושבי שדרות להראות רמה גבוהה יותר של התנהגות צרכנית: חלק גדול יותר של הזמן שלהם הוקדש לקניות – בחנות או באינטרנט והם הוציאו יותר כסף על קניות. עוד נמצא כי ככל שהאדם היה חומרני יותר, כך הוא הראה רמה גבוהה יותר של התנהגות צרכנית.

* צילומים להמחשה

נפתחה ההרשמה לתחרות הקריקטורות הבינלאומית ה– 20 בחיפה
תחרות הקריקטורות הבינלאומית בחיפה מתקיימת זו השנה ה – 20 ברציפות, ביוזמת אגף התרבות בעיריית חיפה ועמותת הקריקטוריסטים בחיפה - "פנקום" שהוקמה על ידי קבוצת אמנים עולים ממדינות חבר העמים בשנת 1994.

מאות אמנים מכל רחבי העולם מגישים מדי שנה את עבודותיהם לתחרות שצברה במהלך השנים עניין רב בקרב חובבי קריקטורות בכל רחבי העולם. השנה תוקדש התחרות לנושא: הילד במשפחה ובחברת הילדים ובני הנוער, "האני והאחר", והיא תתקיים בשיתוף עמותות קריקטוריסטים מכל רחבי העולם לרבות: אוסטריה, טורקיה, בלגיה, צרפת, אנגליה, סין, ארה"ב, אוקרינה, בולגריה, פולין, רומניה וסרביה.


וועדת שיפוט בין לאומית תעניק פרסים כספיים, תעודות הוקרה וציונים לשבח לעבודות נבחרות. 120 העבודות שיימצאו על ידי הוועדה ראויות, יוצגו בתערוכה שתוצג בטרקלין אודיטוריום חיפה במהלך חג הסוכות במסגרת פסטיבל הסרטים הבינלאומי ה – 30 בחיפה. כ – 100 קריקטורות נוספות ישובצו בקטלוג שיופק לקראת התערוכה.

במקביל, תתקיים השנה תחרות ציורים וקריקטורות בנושא זה לילדים בגילאי 10 – 18. וועדת שיפוט תמיין את ציורי התלמידים. העבודות הנבחרות יוצגו החל מחופשת הפורים במוקדי תרבות וקהילה בחיפה.

את העבודות ניתן לשלוח עד לתאריך 21.2.2014 לדואר אלקטרוני : HAIFACARTOONCONTEST2012@gmail.com

* צילומי ארכיון

    
פניה זו הינה בדיוור ישיר על בסיס מידע הקיים במאגרי העירייה, אם אינך מעוניין/ת לקבל דואר בדיוור ישיר מרה"ע חיפה, השב למייל זה עם המילה "הסרה"